Володимир Бондар обговорив нагальні питання з лісівниками Луганщини

Сьогодні на базі державного підприємства «Сєвєродонецьке лісомисливське господарство», що на Луганщині, відбулась робоча нарада за участю заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимира Бондаря і директора Департаменту агропромислового розвитку Луганської ОДА Сергія Хлякіна з колективом Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства та директорами лісогосподарських підприємств області. Володимир Бондар представив нового начальника Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства Головченка Павла Олександровича.

«Робота лісівників Луганщини дуже ускладнена через бойові дії. Крім того, що лісівники Донбасу не отримують достатнього фінансування, вони ще й кожного дня наражаються на небезпеку, коли виходять у ліс гасити пожежі. Ви справжні герої, які під кулями намагаються оберігати український ліс», – наголосив Володимир Бондар. Також з директорами підприємств були обговорені основні проблемні питання лісової галузі Луганщини та України в цілому.

Окрім того, заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар зустрівся з Головою Луганської обласної державної адміністрації – керівником обласної військово-цивільної адміністрації Віталієм Комарницьким. Вони обговорили питання співпраці у напрямку розвитку лісового господарства Луганщини, зокрема, питання фінансування та боротьби з лісовими пожежами.

За матеріалами: ДАЛРУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *