Шановні мисливці, не зволікайте, готуйтеся до сезону полювання заздалегідь

ДП «Голованівський лісгосп» повідомляє, що триває видача та обмін контрольних карток обліку добутої дичини та порушень правил полювання на мисливський сезон 2019/2020 років. Кожен громадянин України, що досягнув 18-річного віку, має право на полювання, але потрібно мати посвідчення мисливця і контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання. Пам’ятайте, полювання без відповідних документів є порушенням правил полювання та згідно ст.85 КУпАП частина перша «Порушення правил полювання» (полювання без дозвільних документів, відстріл недозволеної дичини, полювання з мисливською собакою без документів на неї, переслідування дичини в нічний час і т.д.) тягне за собою штраф. Нагадуємо мисливцям, які документи дають право на проведення полювання:

  • посвідчення мисливця;
  • щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита (контрольна картка видається з 1 травня поточного року по 30 квітня наступного року і діє з дня її видачі до 30 квітня 2020 р. включно);
  • дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензію, відстрільну картку тощо);
  • відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання;
  • паспорт на собак мисливських порід у разі їх використання під час полювання.

Зазначені документи мисливець зобов’язаний мати під час здійснення полювання, транспортування або перенесення продукції полювання і пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання. Для того, щоб отримати щорічну контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита мисливцеві необхідно звернутись до районного мисливствознавця, який обміняє її в обласному управлінні лісового та мисливського господарства, або самому обміняти її у мисливському відділі Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства за адресою м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 76 (з 8 до 17 години, обідня перерва з 12 до 13години). Видача посвідчень мисливця і контрольних карток обліку добутої дичини і порушень правил полювання здійснюється на підставі Розпорядження КМУ від 06.06.2011року за №491-р. Отже, щоб встигнути підготуватися до сезону полювання – перевірте свої документи, переконайтеся, що вони дійсні, і завчасно обміняйте щорічну контрольну картку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *