Увага,конкурс! «Герой з обкладинки»

15 вересня 2019 року лісова галузь буде відзначати День працівника лісу. Галузеві видання «Лісовий і мисливський журнал» та газета «Природа і суспільство» до цього свята вирішили організувати конкурс під назвою «Герой з обкладинки». Цей Конкурс спрямований на популяризацію серед суспільства людей, які працюють у лісовому господарстві.

Умови Конкурсу. Конкурс проводиться у двох категоріях:

  • Фото на обкладинку журналу. (Сюжет: лісівник (ки) на фоні лісу з позитивними емоціями або за роботою у лісі. Вимоги: Цифрове вертикальне фото, розміром не менше 1 Мб (215х300 мм 300 dpi). Обов’язкові контакти автора фото та невеличка біографія героя (їв) на фото).
  • Стаття у журнал/газету. (Розповідь (або інтерв’ю) про людину, яка працює в лісовому господарстві, робота якої може бути прикладом професіоналізму та відданості професії. Вимоги: Заголовок, підзаголовок, вріз, основний текст, автор та його контакти. Обсяг тексту – 5-7 тис. знаків. Обов’язкове фото героя статті).

* Можлива участь у конкурсі в двох категоріях про одну людину.

Роботи переможців конкурсу будуть опубліковані у святкових номерах газети та журналу до Дня працівника лісу. Автори опублікованих робіт гарантовано отримають гонорар! Роботи, що не перемогли у конкурсі будуть опубліковані в наступних номерах наших видань. Конкурсні роботи приймаються до 3 вересня 2019 року з позначкою «На конкурс» на пошту: arteko@ukr.net.

Газета «Природа і сусмільство»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *