Працівники лісгоспу взяли участь у святкуванні Дня державного Прапора та Дня незалежності України

Наш прапор – він народився із споконвічних народних мрій про волю. В тих думках золота барва то врожайне поле та стигла пшениця, а синій колір – то безхмаре спокійне небо над Україною. Поєднання синього та жовтого кольорів – то втілена мрія українців про мирне, хлібне, заможне життя. Наш прапор – це більше, ніж символ, а інколи – важливіше ніж життя. Під синьо-жовтими знаменами український народ утверджував віковічну мрію про свободу, державність та соборність. Саме цей стяг 28 років тому було внесено до сесійної зали Верховної Ради, що символізувало початок нової сторінки нашої історії. Він є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності. Під ним ми прославляємо нашу країну, досягаємо звершень.

Щорічно працівники ДП «Голованівський лісгосп» долучаються до святкування Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України. 23 серпня, з нагоди Дня Державного Прапора та 28-ї річниці Дня незалежності України відбулися районні урочистості та святковий концерт. Участь у заході взяли голова райдержадміністрації Олег Голімбієвський, голова Голованівської районної ради Богдан Кучмій, учасник бойових дій антитерористичної операції Юрій Кобзавщук, депутати районної, селищних, сільських рад, представники виконавчого апарату районної ради та районної державної адміністрації, керівники районних установ, організацій, сільські, селищні голови та представники ЗМІ. Під час святкового заходу було урочисто піднято Державний прапор України. Почесну місію внесення та підняття Державного Прапора України було надано учасникам військово-патріотичної гри «Сокіл «Джура»». Діти випустили в небо голубів – як символ вільної, незалежної країни та в ім’я миру на українській землі. Після цієї хвилюючої миті молоді працівники організацій та установ селища покладали квіти до Меморіального комплексу загиблим учасникам антитерористичної операції та пам’ятника Т. Г. Шевченка, а також вшанували пам’ять всіх загиблих, хто віддав життя за свободу та незалежність України хвилиною мовчання.

Далі урочисті заходи продовжились святковою ходою під назвою «Єднання поколінь», яка вже втретє проводиться на Голованівщині під час культурно – мистецьких заходів, присвячених Дню незалежності України. В колонах, цього року, крокували не тільки родини сімейні, але й родини професійні в знак того, що ми один єдиний народ, і тільки в єдності можемо розвиватися, жити й працювати. На центральній площі райцентру, одягнені в прекрасний вишиваний одяг, крокували колективи організацій та установ селища, представники сільських та селищних рад разом зі своїми сім’ями, представники громадських організацій, учасники АТО. Святкування Дня незалежності України продовжилось в центральному парку, де усіх присутніх своїми пісенними номерами радували професіонали й аматори народного мистецтва Голованівського краю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *