Працівники ДП «Голованівський лісгосп» взяли участь у семінарі для працівників кадрових служб лісгоспів Кіровоградщини

З метою підвищення кваліфікації працівників, 4 вересня в обласному управлінні відбувся семінар для працівників кадрових служб державних лісогосподарських підприємств Кіровоградщини. У роботі семінару взяли участь представники облуправління, обласної прокуратури, обласного військового комісаріату, працівники, відповідальні за організацію роботи з персоналом та відповідальні особи з питань запобігання корупції в лісогосподарських підприємствах. Від Голованівського лісгоспу участь у семінарі взяли інспектор з кадрів Ольга Глобенко та юрисконсульт Олександр Саліцький.

Відкрила семінар начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Наталія Ревенко, яка наголосила на необхідності дотримання працівниками лісового господарства антикорупційного законодавства. З роз’ясненнями про дотримання вимог чинного законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів серед працівників держлісгоспів виступив прокурор відділу процесуального керівництва в кримінальних провадженнях, підслідних слідчим Державного бюро розслідувань прокуратури Кіровоградської області Дмитро Кошельник. Зупинився доповідач на питанні порядку подання електронних декларацій, відповідальності за подання недостовірних відомостей, подання повідомлень про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування. Окремо розглянув особливості проведення службових розслідувань стосовно осіб, що сприяли вчиненню пов’язаних з корупцією правопорушень.

Начальник відділу військового обліку та бронювання Кіровоградського обласного військового комісаріату підполковник Роман Завтонов звернув увагу присутніх на порядок організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних. Крім того розповів про бронювання військовозобов’язаних громадян у період мобілізації та воєнний час та про особливості оформлення документів при бронюванні військовозобов’язаних.

Головний спеціаліст з питань персоналу обласного управління Світлана Плохотнюк проаналізувала стан роботи з управління персоналом у держлісгоспах області, формування особових справ, правильність оформлення наказів з особового складу. Розглянула актуальні питання порядку організації та ведення військового обліку військовозобов`язаних, повідомлення про зміну облікових даних, наголосила на тих питаннях, що підлягають перевірці з організації та ведення військового обліку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *