Урочистості з нагоди відзначення Дня працівників лісу

Щорічно у третю неділю вересня відзначають День працівника лісу. З цієї нагоди напередодні свята, 11 вересня, відбулися урочистості, в яких взяли участь, перший заступник голови Голованівської райдержадміністрації Копієвський Михайло Дмитрович, директор підприємства Костянтин Васильович Гончаренко та працівники Голованівського лісгоспу. Урочистості відбулися на території Голованівського лісництва.

Із вітальним словом до працівників лісового господарства звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Копієвський Михайло Дмитрович. У своєму вітальному виступі Михайло Дмитрович зауважив, що ліс – це найбільше природне багатство, запорука екологічної безпеки, пріоритетна складова народногосподарського комплексу і основа економічної стабільності країни, тому збереження, примноження, дбайливе і раціональне використання цього безцінного національного скарбу – обов’язок не лише лісівників, а й громадськості, кожного жителя краю.

Долучився до вітальних слів працівникам і директор Голованівського лісгоспу Костянтин Гончаренко. Він відзначив ефективність роботи лісівників і побажав подальшої праці в такому ж ритмі та ще більших здобутків задля процвітання лісового господарства. Долучилась до вітальних слів голова профспілки лісгоспу Надія Стрільчук, яка зазначила, що працівники лісового господарства роблять гідний внесок в економічний розвиток Голованівського району та збереження його природних багатств. «Від нашої праці, залежить, чи відтворені наші ліси, чи будуть вони раціонально використані. У професійне свято працівників лісу вітаю всіх лісівників, хто своєю працею і турботою сприяє збереженню та примноженню лісового господарства, хто ростить, любить, береже і рятує ліс!» – зазначила Надія Дмитрівна. Кращим працівникам лісового господарства були вручені Почесні грамоти від районної ради та районної державної адміністрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *