У Держлісагентстві працює робоча група з доопрацювання законопроектів у галузі лісового господарства

16 вересня відбулося засідання робочої групи з доопрацювання законопроектів у галузі лісового господарства, які були представлені під час круглого столу у Національному університеті біоресурсів та природокористування на тему «Лісова політика України: першочергові завдання». У засіданні взяли участь заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар, Голова парламентського Комітету з питань екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко та Голова підкомітету з питань лісових ресурсів, об’єктів тваринного та рослинного світу, природних ландшафтів та об’єктів природно-заповідного фонду Юлія Овчинникова.

Під час засідання було визначено невідкладні законопроекти, які необхідно доопрацювати та подати для обговорення народним депутатам України. Зокрема, це проекти законів про створення Державного фонду розвитку лісового господарства (зміни до Бюджетного та Лісового кодексів України https://bit.ly/2lGy8FE) та законопроекту про Національну лісову політику https://bit.ly/2lKeKYg.

Народні депутати України – члени парламентського екологічного комітету підкреслили, що напрацьовані фахівцями та експертами законопроекти є необхідними та пріоритетними для розгляду в Комітеті. Робоча група, яка була створення за результатами круглого столу в НУБіП, продовжує опрацювання законопроектів.

Джерело: ДАЛРУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *