Лісівники Кіровоградщини долучилися до виставки AGROEXPO-2019

25 вересня у Кропивницькому відкрилась Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки “AgroЕxpo-2019”, яка є наймасштабнішою в Україні і входить у десяток найбільших виставок у Європі. У відкритті взяли участь президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков, генеральний директор Федерації роботодавців України Руслан Іллічов, тимчасово виконуюча обов’язки голови Кіровоградської облдержадміністрації Світлана Лобанова, а також голова Ради асоціації “УкрАгроМаш” Павло Штутман.

На цьогорічній виставці демонструється широкий спектр зразків сільськогосподарської техніки вітчизняних і закордонних виробників, є експозиція племінних тварин та птиці. На спеціальних полігонах відбуваються демонстраційні покази техніки в роботі. Окрім цього, представлено експозицію легкових автомобілів відомих світових брендів і буде проведено тест-драйв позашляховиків та кросоверів. Експозиції розміщені у спеціальному павільйоні та на відкритих майданчиках загальною площею 125 тисяч квадратних метрів. Загальна кількість експонентів – близько 600.

Протягом усіх чотирьох днів роботи “AgroЕxpo-2019” відбуватимуться заходи традиційного “Покровського ярмарку” та широка ділова програма: науково-практичні конференції, панельні дискусії, а також семінари за участю провідних спеціалістів аграрної та промислової галузей. Лісівники долучилися до виставки всьоме. Підприємствами лісової галузі було представлено, зокрема, декоративний садивний матеріал із закритою кореневою системою, крупномірний посадматеріал, ялинки в горщиках, продукти побічного лісокористування, паливні брикети, дерев’яні побутові вироби, сувеніри тощо. VІІ Міжнародна агропромислова виставка AGROEXPO-2019 триватиме з 25 по 28 вересня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *