Юні лісівнички Кіровоградщини гідно представили Україну на міжнародному рівні

24-27 вересня в Чехії на базі туристичного центру біля селища Олшіна відбувся міжнародний конкурс «Молодь в лісах Європи», на якому Україну представляла команда юних лісівників – переможців національного відбору конкурсу – у складі Балабушки Вікторії, Штундер Ірини (вихованок учнівського лісництва «Зелена планета», що діє у зоні діяльності ДП «Компаніївський лісгосп») та Крижановської Юлії (учениці учнівського лісництва «Підсніжники» ДП «Голованівський лісгосп»). Цього року участь в конкурсі взяли учасники із семи країн: Чехії, Естонії, Угорщини, Литви, Польщі, Румунії та України.

Конкурсна програма складалася із наступних обов’язкових завдань: презентації на тему «Ліс і вода», з тестових питань на лісівничу тематику та розважально-спортивних змагань. Вечір першого конкурсного дня було присвячено знайомству команд різних країн у вигляді національної презентації. Організаторами конкурсу було проведено різноманітні розважальні ігри на свіжому повітрі, запропоновано творчі завдання з метою формування міжнародних команд, в перший день конкурсу проведено екскурсію навчальними корпусами та лабораторіями факультету лісового господарства Празького університету. В останній день перебування в Чехії учасники та гості заходу мали можливість відвідати старовинне містечко-замок Чеський Крумлов.

Юні лісівники Кіровоградщини гідно представили Україну на міжнародному рівні, виявивши високий рівень підготовки, продемонстрували свої знання, творчі здібності, кмітливість і винахідливість. Своїм виступом під час презентації та національного представлення викликали захоплення і гучні оплески, отримали безліч компліментів на свою адресу не лише від організаторів, але й від команд-конкурентів. Міжнародна команда, у складі якої працювала Крижановська Юлія, посіла друге місце. Усі учасники змагань отримали призи і подарунки, які стануть їм в нагоді у справі поглиблення знань з природничих наук та в подорожах. Але головний здобуток – знайомство з особливостями природи інших країн, досвід спілкування з юними колегами-європейцями та нові друзі. Висловлюємо велику подяку дівчатам за достойне представлення нашої країни та бажаємо нових успіхів і досягнень!

За матеріалами: Кіровоградського ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *