Вивчи гриби – уникни отруєння!

Наступила прекрасна пора року – осінь. Разом з приходом цієї прекрасної пори розпочався грибний сезон. Але перш ніж іти за грибами, запам’ятайте кілька простих правил. Збирайте гриби тільки в екологічно чистій місцевості, якомога далі від смітників, автомобільних трас, залізниць. Не збирайте пошкоджені, червиві, в’ялі, перестиглі чи невідомі гриби – загалом потрібно добре знати назву і вид гриба. Також майте на увазі, що білий гриб, підберезник і опеньки мають «двійників», тож слід особливо ретельно перевіряти їх, аби не сплутати.

На жаль, практичних рекомендацій, як відрізнити їстівний гриб від отруйного, не існує. Отруєння найчастіше відбувається тоді, коли людина не вміє розпізнавати гриби або робить це недбало. Отруйних грибів, які є причиною важких або смертельних отруєнь, не так вже й багато, порівняно з їстівними або нешкідливими грибами. Тому всі хто хочуть збирати гриби для їжі, повинні навчитись розпізнавати отруйні гриби, які можуть викликати небезпечні отруєння. Завжди краще збирати тільки кілька видів грибів, які ви добре знаєте.

Пам’ятайте: чистити, мити, готувати гриби слід у день їх збирання, якщо вони полежать більше доби – в них утворюється трупна отрута, небезпечна для організму. Перед приготуванням гриби необхідно обов’язково відварити у підсоленій воді протягом 15 хвилин і процідити.

У випадку отруєння грибами перші ознаки недуги проявляються від двох годин до трьох діб і засвідчуються нудотою, підвищеним слиновиділенням, болем у животі, проносом. У такому випадку необхідно негайно викликати швидку допомогу, а до її прибуття – розпочати промивання шлунку слабим розчином марганцю. А найкраще, шановні грибники, вживайте гриби промислового вирощування, на які є відповідний сертифікат.

Шановні громадяни, дбайте про збереження свого життя та життя своїх рідних і близьких.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *