Відзначили 100-річчя кафедри відтворення лісів та лісових меліорацій

Одна з найстаріших кафедр одного з найстаріших університетів України – відтворення лісів та лісових меліорацій – відзначила свій 100-річний ювілей. З цієї нагоди на базі ННІ лісового і садово-аркового господарства НУБІП України відбулася міжнародна науково-практична конференція «Відтворення лісів та лісова меліорація в Україні: витоки, сучасний стан, виклики сьогодення та перспективи в умовах антропоцену». В її межах відбулося урочисте засідання вченої ради ННІ, на якому і віншували ювілярів.

І першим це зробив ректор університету Станіслав Ніколаєнко. Згадуючи поважний вік кафедри-ювіляра, він підкреслив: це ще й надзвичайно приємна подія в житті вишу. А відзначаючи здобутки колективу за останні роки, зазначив: кафедра вносить дух творчості, дух конкуренції. І вручив подяки НУБіП ряду працівників і співробітників. Свою повагу висловив також почесний директор ННІ лісового і садово-паркового господарства Валерій Самоплавський, який свого часу п’ятнадцять років очолював галузь.

Директор ННІ ЛіСПГ, професор, академік Петро Лакида щиро подякував співробітникам кафедри за плідну працю та вручив грамоти і дипломи. Від Товариства лісівників України колег привітав його очільник і завідувач кафедри ботаніки, дендрології та селекції Юрій Марчук. Про сторінки історії та сьогодення колективу, який він очолює, говорив завідувач кафедри, професор Віктор Маурер. Він щиро подякував керівникам, котрі багато років присвятили лісовій галузі та вручив подяки.

Фото ТУТ.

За матеріалами: НУБІП України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *