До новорічних свят Вільховатські лісівники виростили достатню кількість новорічних ялинок

Державна лісова охорона Вільховатського лісництва виростили для реалізації понад 16 тисяч стандартних новорічних красунь, що дасть можливість повністю забезпечити новорічними ялинками школи, дитячі садочки, будинки культури, інші установи а також всіх бажаючих. З 11 листопада 2019 року лісництво розпочало реалізовувати новорічні красуні.

Лісові красуні для новорічних свят спеціально вирощуються на спеціалізованих шкілках та на землях, не придатних для лісівництва, і заготовляють вирощені дерева для реалізації в передноворічний період – без шкоди для екології. Цього року, відповідно до попиту, лісівники готові реалізувати близько 2тис. штук ялинок та 3 тис. штук новорічних сосен. В передсвяткових клопотах не потрібно забувати, що ялинка повинна бути не тільки красивою, а й безпечною! Адже в першу чергу вона призначається дітям! Справжня жива ялинка-красуня є безпечною та привабливою, чого не скажеш про штучну, небезпечну для здоров’я!

Відпуск новорічних ялинок проводиться за цінами, сформованими ДП «Голованівський лісгосп», з обов’язковим маркуванням штрих-кодом. Завдяки цьому можна визначити відповідність товару супровідним документам. Тому можна легко перевірити законність придбання новорічного дерева. Новорічну красуню для власних домівок і просторих офісів, шкіл, дитячих садочків, будинків культури, міських майданів і площ, зовсім маленькі і високі-превисокі – кожен зможе підібрати для себе за смаком у Вільховатському лісництві – це вийде дешевше, ніж на ялинкових базарах.

Додаткову інформацію можна отримати за тел.: 096-642-02-54

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *