Купуйте новорічні ялинки у Голованівських лісівників

У лісівників «гаряча пора» – в розпалі новорічна ялинкова кампанія. Всі підрозділи Голованівського лісгоспу завчасно подбали про те, щоб кожен охочий зміг у зручний для нього спосіб придбати головний атрибут новорічно-різдвяних свят – пухнасту лісову красуню. Новорічні ялинки можна придбати у лісництвах, на ялинкових базарах, які в цьому році облаштували неподалік кожного лісництва. Головна перевага таких пунктів продажу – «товар від виробника». А це означає прийнятну та виправдану вартість. Працівники лісгоспу заздалегідь подбали, аби усі охочі могли придбати лісову гостю за приємними цінами. Нікого вже не здивуєш ялинковими базарами. Проте, дехто і досі дивується – звідки береться така кількість ялинок. Справа в тому, що ці новорічні красуні (сосни, ялини тощо) висаджуються заздалегідь на спеціальні плантації. Лісівники піклуються про насадження мінімум п’ять років.

Купуйте лише санкціоновані ялинки. Підтвердженням легальності заготівлі «новорічної ялинки» та правомірності її реалізації є наявність спеціальної бирки. Маркування новорічних ялинок здійснюватиметься пластиковими бирками або самоклейними етикетками, які виготовляються зі спеціального паперу, що унеможливлює їх повторне використання, так як вони повністю руйнуються при спробі розклеювання. Спеціальні уніфіковані засоби містять індивідуальний номер та відповідний йому штрих-код, який заноситься у Систему електронного обліку деревини. У Системі ЕОД вносяться дані щодо постачальника, його підпорядкованості і форми власності. Перевірка походження ялинки відбувається шляхом введення номеру із уніфікованого засобу, який прикріплений до ялинки, на сайті https://open.ukrforest.com/. У випадку, якщо інформація на сайті відсутня це може свідчити, про сумнівне походження ялинки.

Для зручності покупців з метою перевірки легальності походження новорічної красуні розроблено програмне забезпечення для Android (yalynka.info – можна безкоштовно встановити з Google Play Market), за допомогою якого кожен покупець має можливість ознайомитися з походженням новорічної ялинки (вводити потрібно лише цифровий номер, без зазначення серії). Шановні громадяни, жителі селища та сіл району, адміністрація ДП “Голованівський лісгосп” звертається до Вас з проханням, якщо Вам потрібно придбати новорічну ялинку, звертайтесь до нас за адресою смт Голованівськ вул. Соборна, 87, в жодному випадку не заготовляйте новорічні ялинки самовільно, та не купуйте їх у сумнівних продавців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *