Лісівники привітали дітей зі святом Миколая

В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття. Уже доброю традицією стали зустрічі працівників Голованівського лісгоспу з дітьми в день свята. Не став винятком і цей рік. До Голованівської філія ім. Г.В. Міклея Голованівського ліцею ім. Т. Г. Шевченко завітав лісничий Голочанського лісництва Ростислав Гусар. Він привітав малечу зі святом та подарував солодощі.

Лісничий Голованівського лісництва Микола Стригун відвідав шкільне лісництво «Підсніжники» НВК «Голованівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка – гімназія». Він привітав юних лісівників зі святом, побажав зростати здоровими та вірити в дива, які творить Святий Миколай, а також подякував вчителям за виховання та розвиток творчих особистостей.

З одним із найочікуваніших свят – днем Святого Миколая, дітей шкільного лісництва «Лісники – дендрологи» Хащуватської ЗШ І-ІІІ ст. привітав помічник лісничого Вільховатського лісництва Богдан Рутковський. Він подарував дітям новорічну ялинку та солодкі подарунки. Також побажав малечі достатку, родинного затишку й душевного тепла.

Від адміністрації ДП «Голованівський лісгосп» та профспілкової організації 64 дітей працівників лісгоспу отримали солодкі подарунки, які їм дарувала інспектор з кадрів Ольга Глобенко.

Організатори свята подбали про те, щоб воно залишило приємну згадку та новорічний настрій у душах діточок. Завдання дорослих стати помічниками Святого Миколая, зробити усе можливе для того, аби кожна дитина у цей день повірила в казку та отримала омріяні подарунки, подарувати тепло й увагу тим діткам, які найбільше потребують нашої підтримки й турботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *