Стартував лісовий новорічний ярмарок

День святого Миколая має релігійне коріння і традиції святкування, вироблені в народі століттями. Православні вшановують Святого Миколая, відомого багатьма чудесами, 19 грудня. Його називають наслідувачем святого життя Христа і носієм чесноти. За традицією, в цей день слухняні діти отримують від святого Миколая солодощі, а неслухняні – різки.

Сьогодні, 19 грудня, в День Святого Миколая, директор ДП «Голованівський лісгосп» Костянтин Гончаренко разом з головою профспілки Надією Стрільчук побували біля Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства, де розпочався лісовий новорічний ярмарок на який завітали родини у яких зростають дітки з особливими потребами. У них – свій особливий світ, який так хочеться розмалювати різнокольоровими яскравими барвами. Лісівники області підготували для них свято, а також кожна дитина отримала солодощі та прикрашену новорічну ялинку.

Директор Голованівського лісгоспу Костянтин Гончаренко та голова профкому підприємства Надія Стрільчук виконали почесну місію, передали від імені доброго дідуся Миколая новорічну ялинку та солодощі в родину з особливою дитинкою. Зимові свята, які з таким нетерпінням чекають діти – це час щирих посмішок, святково-вбраної ялинки, цікавих новорічних вистав, подарунків, та здійснення дитячих мрій. І саме ми, дорослі, можемо не лише здійснити їхні бажання, а й запалити вогник надії, віри та добра в їхніх серцях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *