Вітання директора лісгоспу Костянтина Гончаренка з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим

Шановні колеги-лісівники, ветерани галузі! Кожна людина, кожна родина напередодні Новорічних і Різдвяних свят має сподівання і вірить в те, що Новий рік принесе позитивні зміни, в усі сфери людського життя. Вірить, що зимові свята подарують нам те, чого найбільш бракує у повсякденному бутті. Всі ми у ці дні, прощаючись з роком пережитим, сподіваємося на краще життя в майбутньому, на певні власні здобутки та перемоги, на мир і злагоду в нашій країні.

Для кожного кроку, що наблизить нас до поставленої мети, необхідні не надії на диво, а рішучість, наполегливість, впевненість та направленість до пошуку розумних рішень, як у повсякденному житті пересічного громадянина, так і в стратегії творення нашої держави. Для усіх нас, працівників лісової галузі, 2019 рік був сповнений нелегких випробувань , але ми спільними зусиллями долаючи труднощі та допомагаючи один одному, справилися з наміченими завданнями.

Бажаю всім, щоб у 2020 році здійснилися ваші гарні задуми та сподівання. Нехай все добре та щасливе, що було у минулому році, примножиться і увійде у рік наступаючий. Зичу вам міцного здоров’я, миру, сімейної злагоди й добробуту. Хай Новий рік принесе щедрі здобутки, а Різдвяні свята – радість та віру у світле майбутнє. З наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою та найкращими побажаннями,

Костянтин Гончаренко, директор ДП «Голованівський лісгосп»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *