Юні щедрувальники завітали до лісівників

Вже традиційно, на передодні Старого Нового року, щедрувальні колективи вітають працівників підприємств, установ та організацій району з новорічно-різдвяними святами. Такі привітання живлять в серцях людей вогник добра, взаємної поваги та любові. Для наших предків прийняти коляду та щедрування у хаті означало отримати благо та радість на цілий рік. Тому колядників та щедрувальників виглядали, чекали та добре зустрічали.

Сьогодні, не зраджуючи доброму звичаю, до ДП «Голованівський лісгосп» завітали дітки з НВК «Голованівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка – гімназія». Щедрувальники віншували присутніх різдвяними піснеспівами, жартували та бажали всім радісних свят та щасливого життя в новому році! Чудові колядки, щедрівки, прекрасні віншування, які прозвучали з вуст дітей подарували всім слухачам святковий настрій. Візит щедрувальників перетворися на яскраве, надзвичайно талановите, душевне та щире дійство.

У свою чергу голова профспілки підприємства Надія Стрільчук подякувала колядникам за створений гарний настрій, за привітання, за те що намагаються у такий спосіб зберігати та примножувати наші українські традиції і, як годиться, віддячила колядникам святковими гостинцями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *