Вітаємо з ювілеєм!

Щиро вітаємо з 55-річним ювілеєм Івана Васильовича Стрільчука – помічника лісничого Голочанського лісництва , який він відзначає 20 січня. Шановний Іван Васильович! Бажаємо Вам безмежного щастя та міцного здоров’я, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших справах. Нехай кожен день буде сповнений добром та позитивними емоціями. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів.

З повагою, лісівники Голованівського лісгоспу

Професія лісівника – це, скоріше, спосіб та стиль життя, що потребує повної віддачі лісу. Лісівники у будь-яку пору року та за будь-якої погоди мають захищати, охороняти та плекати ліс, починаючи з насінини і до повної стиглості. Багато хто каже, що людина стає добрішою та щирішою, коли перебуває в лісі. Люблячи, садить дерево, усвідомлюючи, що плодами його праці користуватиметься наступне покоління. Не даремно ж кажуть, що лісівник живе і працює для століть. Яскравим підтвердженням такого судження є Стрільчук Іван Васильович – помічник лісничого Голочанського лісництва , який більше тридцяти років працює в Голованівському лісгоспі.

З раннього дитинства, зі шкільної парти щодень хлопчача цікавість вела малого Івана у чудовий світ лісу. А який чудовий ліс та перші квіти на галявині, останні клаптики снігу, з-під якого з’являється перша трава? Як це можна не любити! Можливо саме це і вплинуло на вибір майбутньої професії. Ота зелена, пахуча різнотрав’ям і оточена стрункими деревами стежина, непомітно вивела на широкий професійний шлях. Після закінчення школи Іван Васильович вступив до Шацького лісного технікуму, на спеціальність лісове господарство, який закінчив в 1985 році з відзнакою. Після закінчення Шацького лісного технікуму І.В.Стрільчук був направлений на роботу у Кіровоградське обласне управління. Де з першого квітня 1985 року розпочав свою трудову діяльність майстром лісу Голованівського лісництва, Голованівського лісгоспу. Згодом осінню цього ж року був призваний в армію, і через два роки повернувся на Голованівщину. Продовжив працювати майстром лісу вже в Голочанському лісництві. З 1989 року помічник лісничого в цьому ж лісництві. Без відриву від виробництва отримав вищу освіту – в 1993 році закінчив Український аграрний університет( лісове господарство). В 1995 році був переведений на посаду інженера по лісовідновленню держлісгоспу, в 2005-2006 р. виконував обов’язки головного лісничого. З 2007 року –помічник лісничого Голованівського лісництва, а з 2012р. і по даний час помічник лісничого Голочанського лісництва. Не зогледівся Іван Васильович, як вже промайнуло 30 років з того часу, як він обрав цю стежину. Три десятиліття… А ніби один день цікавий, насичений, емоційний, такий, що не забувається, наповнює душу та серце змістом.

Скільки гектарів лісу посаджено за ці роки? Скільки сіянців він посадив власноруч? Скільки молодих працівників навчив, передав їм свій досвід роботи? Ці заслуги важко недооцінити. Його великий професійний досвід роботи у лісовій галузі, патріотичне служіння лісу гідно оцінені керівниками лісової галузі. Іван Васильович неодноразово був нагороджений грамотами ДЛМГ, Почесними Грамотами обласного управління, значком за бездоганну службу 10 та 20 років у державній лісовій охороні, У 2005 році Почесною Грамотою Держкомітету. В 2008 році присвоєно класність «помічник лісничого 1 класу». 25 серпня 2011 року Державним агентством лісових ресурсів України за особистий внесок у розвиток та підвищення ефективності лісогосподарського виробництва, охорону та відтворення лісових та мисливських багатств України нагороджено нагрудним знаком «Відмінник лісового господарства України». » У 2018р. Подякою Державного агентства лісових ресурсів Украіни.

У народі говорять: «хто посадив дерево, виростив сина, той прожив на світі недаремно.» Іван Васильович за своє життя посадив сотні тисяч дерев, не лише виростив сина – Віталія, а й прищепив йому любов до лісу, посвятив у всі тонкощі лісового господарства. Ось уже дев’ятий рік він, після закінчення Київського національного університету біоресурсів і природокористування України, працює у лісгоспі менеджером по збуту продукції. Дочка Катя закінчила Уманський педагогічний університет ім. П.Тичини, де і працює психологом.

Успіхів у житті Івана Васильовича немало, і цьому він завдячує своєму надійному помічникові люблячій дружині Надії Дмитрівні. Вона завжди підтримає і розрадить, допоможе у роботі, адже вона також працює в лісовому господарстві. Маючи таку вірну і надійну сім’ю він вважає себе щасливою людиною. І тому з радістю і нетерпінням повертається з роботи додому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *