Ряд важливих питань обговорили на виробничій нараді

Під керівництвом директора лісгоспу Костянтина Гончаренка 22 січня відбулася виробнича нарада за участю головних спеціалістів лісгоспу та лісничих. Засідання було приурочене питанню проведення заходів щодо забезпечення  охорони лісових насаджень та полезахисних лісових смуг від незаконних порубок та пошкодження шляхом підпалу, узагальненню результатів господарсько-фінансової діяльності підприємства за 2019 рік та обговоренню найважливіших завдань на  2020-ий рік.

Директор лісгоспу Костянтин Гончаренко розповів про основні питання, які було обговорено на нараді під головуванням начальника Кіровоградського ОУЛМГ Наталії Ревенко. Також поінформував про зміни у лісовій галузі, які планує втілити Держлісагентство та новий очільник Андрій Заблоцький у напрямках раціонального використання лісових ресурсів, боротьби з незаконними рубками та незаконним обігом деревини, встановлення чітких правил продажу лісопродукції, фінансування лісової галузі, підвищенні ефективності роботи держпідприємств, співпраці з громадськістю. Обговорили також питання, які розглядалися на нараді у заступника голови Кіровоградської обласної державної адміністрації з питання виконання Комплексного плану спільних заходів щодо забезпечення охорони лісових насаджень та полезахисних лісових смуг на території Кіровоградської області від незаконних порубок та пошкодження шляхом підпалу , що відбулася нещодавно у Кіровоградській ОДА.

У ході наради обговорили стан справ з продажу необробленої деревини на аукціонах та низьку активність споживачів на торгах, виконання сортиментної структури. Серед першочергових завдань, які стоять перед підприємством на 2020-й рік – забезпечення ефективної діяльності, своєчасна виплата заробітної плати працівникам, відсутність податкової заборгованості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *