Україна та Німеччина обговорили співпрацю у проекті Національної інвентаризації лісів

Сьогодні відбулася зустріч Голови Державного агентства лісових ресурсів України Андрія Заблоцького з радником Посольства Німеччини в Україні з аграрних питань Германном Інтеманном. Сторони обговорили стан та перспективи розвитку українсько-німецької співпраці у галузі лісового господарства.

Пан Інтеманн підкреслив, що Федеральне Міністерство продовольства та сільського господарства Німеччини продовжуватиме надавати методологічну підтримку з удосконалення лісоуправління в Україні у разі системних зрушень у питанні започаткування Національної інвентаризації лісів.

Андрій Заблоцький наголосив на пріоритетних завданнях Уряду України щодо системних змін лісової галузі, зокрема, у питанні подолання ганебного явища нелегальних рубок та підвищення довіри суспільства до лісівників.

«Цей рік стане роком змін у лісовій галузі України. У нас амбіційні плани щодо прийняття низки законопроектів та нормативно-правових документів, які дадуть поштовх до розвитку. Національна інвентаризація лісів є пріоритетом», – зазначив Голова Держлісагентства.

За матеріалами: ДАЛРУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *