Відбулася нарада щодо охорони лісів від незаконних рубок

Сьогодні, 28 січня, в ДП «Голованівський лісгосп» відбулася розширена спільна нарада працівників державної лісової охорони та правоохоронців Голованівського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області, щодо охорони лісів від незаконних рубок та попередження фактів нелегального обігу деревини.

Участь у заході взяли директор лісгоспу Костянтин Гончаренко, головний лісничий Роман Мельник, інженер лісового господарства Артур Гирба, лісничі, працівники лісової охорони лісгоспу, начальник сектору превенції Голованівського ВП ГУНП в Кіровоградській області – майор поліції Володимир Літвінов, дільничний офіцер поліції сектору превенції патрульної поліції – лейтенант поліції Генадій Надольняк, поліцейський сектору реагування патрульної поліції Голованівського ВП ГУНП в Кіровоградській області – капрал поліції Богдан Томашевський. Мета заходу – організація співпраці у сфері покращення ефективності роботи із запобігання та боротьби з незаконними рубками, попередження порушень лісового законодавства.

Директор лісгоспу Костянтин Гончаренко зазначив, що забезпечення вирішення проблемних питань у сфері охорони та захисту лісу потребує чітких, скоординованих дій як органів контролю, так і правоохоронців. Першочерговими кроками для наведення правопорядку повинен стати чіткий план дій, який сприятиме врегулюванню ситуації, пов’язаної із незаконною вирубкою лісу. Костянтин Гончаренко наголосив на необхідності об’єднати зусилля органів місцевого самоврядування, правоохоронних та природоохоронних органів, працівників лісової охорони, у проведенні виїзних рейдів.

На нараді обговорили існуючу ситуацію з незаконними рубками по ДП «Голованівський лісгосп», та домовилися про створення спільних рейдових бригад для охорони лісових масивів , а також визначили відповідальних осіб для оперативного реагування на лісопорушення. За результатами наради розроблено ряд узгоджених заходів щодо підвищення ефективності протидії незаконним порубкам лісу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *