Вітаємо з ювілеєм!

Щиро вітаємо з 55-річним ювілейним Днем народження Вербецького Олександра Миколайовича – верстатника деревообробних верстатів цеху переробки деревини Голочанського лісництва, який він відзначає 5 лютого.

Шановний Олександр Миколайович! Бажаємо Вам бравих сил і міцного здоров’я, особистих досягнень у роботі, незгасимого оптимізму життя і стабільного благополуччя. Нехай у Вашій оселі завжди панують спокій, затишок і гармонія, достаток та всілякі гаразди. Довгого, цікавого, насиченого та сповненого приємними сюрпризами життя. Щастя, довголіття, миру й добра!

Олександр Миколайович закінчив Одеську юридичну академію. В 1986 році одним із перших приймав участь в ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Ось уже 13 років він працює верстатником деревообробних верстатів. Обрав таку професію тому, що вважає що переробка деревини – це справа чоловіча і дуже відповідальна. Адже у верстатника всі рухи повинні бути чіткими і відшліфованими до міліметра, щоб проводити правильне розпилювання деревини. Олександр Миколайович зарекомендував себе, як врівноважений, цілеспрямований, чесний і порядний працівник за, що його цінують і поважають в дружньому колективі. А ще, якщо потребує виробництво, він може підмінити будь – кого з колег – верстатників. Не дуже говіркий, але завжди ділиться своїм досвідом з молодими колегами і завжди приходить на допомогу, за що його шанують і поважають в колективі.

За сумлінну працю Олександр Миколайович має галузеві нагороди – Подяки та Грамоти ДП «Голованівський лісгосп», обласного управління лісового та мисливського господарства та нагороджений Почесною Грамотою Державного агентства лісових ресурсів України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *