Вітаємо з перемогою у конкурсі “Вчимося досліджувати та охороняти природу”

27 лютого 2020 року комунальним закладом «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» спільно з Орхуським екологічним інформаційно-тренінговим центром, що діє при відділі документів з економічних, технічних та природничих наук комунального закладу «Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.І. Чижевського» було проведено фінальний етап обласного конкурсу «Вчимося досліджувати та охороняти природу».

Конкурс проводився з метою виховання в учнівської молоді любові до природи, рідної землі, усвідомлення відчуття гармонійної єдності людини, суспільства і довкілля, формування екологічної, естетичної і трудової культури, розширення, поглиблення і популяризація екологічних знань.

У відбірковому етапі обласного конкурсу «Вчимося досліджувати та охороняти природу» взяли участь 105 учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти області, які мають досвід підготовки дослідницько-експериментальних робіт в галузі природничих наук. У фінальному етапі взяли участь 70 учнів – переможців відбіркового етапу, які презентували свої конкурсні роботи у номінаціях: «Юний дослідник»; «Екологія та проблеми довкілля»; «Біологія»; «Охорона здоров’я»; «Ресурси енергозбереження»; «Сільськогосподарське дослідництво»; «Лісогосподарське дослідництво».

На підставі рішення членів журі маємо такі результати конкурсу: ІІІ призове місце розділили вихованка Гурівського учнівського лісництва КЗ “Гурівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступені Долинської районної ради”, учениця 10 класу Вовк Єлизавета, яка представила роботу на тему “Акація біла: способи підготовки насіння до посіву” та Кирилов Матвій – член учнівського лісництва «Конвалія» Оникіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Маловисківської районної ради з роботою на тему «Визначення оптимальних строків і способів живцювання туї Смарагд»;

ІІ місце посів юний лісівник Червоно-Нерубаївського шкільного лісництва Климків Євген, учень 9-го класу Підлісненської філії КЗ «Олександрівське НВО №2» Олександрівської районної ради, за роботу «Оособливості способу життя зимового п’ядуна, виявлення вогнищ зимового п’ядуна на території чорного лісу та ефективність боротьби з ним»;

І місце журі присудило Крижановській Юлії – вихованці шкільного лісництва «Підсніжники», учениці 10-го класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка за захист роботи «Екологічне значення грунтів. Вплив кислотності грунтів на лісові ресурси».

Переможці та призери обласного заходу були нагородженні цінними призами. Вітаємо нашу переможницю! Ми раді її успіхові у цьому конкурсі, бажаємо нових творчих звершень, хай успіх і надалі супроводжує Юлію!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *