Голованівські лісівники створюють нові ліси

Завдяки ранній весні лісівники державного підприємства «Голованівське лісове господарство» проводять весняну лісокультурну кампанію. Усі підрозділи дружно включились в роботу. На сьогоднішній день Голованівським, Голочанським, Вільховатським і Вільшанським лісництвами заліснено 18 га площі зрубів. До весняної лісокультурної кампанії 2020 року лісівники підготувалися заздалегідь. Ще восени минулого року провели комплекс підготовчих заходів: виконували заплановані об’єми робіт з підготовки ґрунту, готували необхідну техніку та інвентар.

Для повноцінного відновлення лісу вирощено 553 тис. штук стандартного садивного матеріалу, заготовлено 6,7 т насіння, що повністю забезпечить потреби лісництв необхідною кількістю садивного та посівного матеріалу. На розсадниках проводяться роботи з викопування, сортування сіянців та саджанців деревних лісових порід. До початку весняних лісокультурних робіт в лісгоспі проводилися наради щодо готовності до лісокультурної кампанії.

Загалом навесні 2020 року заплановано провести роботи з лісовідновлення та лісорозведення на землях державного лісового фонду на площі 37,4 га, в тому числі посадити 13 га захисних лісових насаджень, висіяти насіння в лісових розсадниках на площі 940 кв.м. (в тому числі суцільним посівом 40 кв.м.), провести підготовку грунту на площі 24 га, а також привести до ладу та озеленити території лісництв, рекреаційні місця відпочинку. Здійснюватимуть посадку лісів в основному шляхом посіву жолудя дуба звичайного. В минулому році голованівські лісівники шляхом посіву жолудя дуба звичайного створили 10 гектарів лісу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *