Закликаємо всіх небайдужих 28 березня приєднатися до Години Землі!

Година Землі – це найбільша світова ініціатива на підтримку збереження Планети та сталого використання її ресурсів. Година Землі була започаткована в Австралії (Сіднеї) у 2007 році, коли більше 2 мільйонів домівок та організацій вимкнули світло на одну годину. Через рік ця подія стала світовою екологічною ініціативою, до якої долучилися більше 100 мільйонів людей у 35 країнах світу. А в 2015 році відгук людства на Годину Землі став безпрецедентним – у світовій кампанії за боротьбу зі зміною клімату взяли участь більше 7000 міст у 172 країнах! Більше того, 55 міст нашої країни разом зі столицею приєдналися до світової спільноти, вимкнувши світло на відомих спорудах та закликавши жителів до активних дій по боротьбі зі зміною клімату та марнотратним споживанням природних ресурсів.

Україна вперше приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році, тоді до Години Землі долучилися лише 16 міст та містечок. У 2015 році Кампанію підтримали десятки громадських та бізнес організацій, навчальних закладів та урядових структур; десятки відомих на всю країну споруд та пам’яток опинилися на одну годину у темряві, щоб привернути увагу України до екологічних проблем нашої Планети.

Щорічно у Годину Землі відбувається символічне відключення світла на одну годину (у 2020 році – 28 березня з 20.30) – у домівках, офісах та біля визначних місць і споруд світу. Згасають Лондонське око, театр Сіднею, єгипетські піраміди, міст Ґолден Ґейт в Сан-Франциско, Колізей у Римі, як символи надії на активні дії кожного з нас заради сталого, дружнього до природи світу.

У понад 180 країнах відбуваються тисячі подій – від спільних медитацій до фестивалів та пробігів задля підтримки імпульсу цієї Години. Цього року Година Землі фізично відзначатиметься по домівках. Наша увага зосереджена на збереженні життів – власного та близьких. І це найприродніша риса кожної живої істоти на Планеті.

Година Землі, як і раніше, – символічне вимкнення на одну годину зайвого освітлення та електроприладів, час для відчуття себе дітьми цієї неймовірної Планети. Але, головне, – це імпульс для розвитку, освіти та осмислення звичок – власних, родини, компанії та цілої країни заради життя в гармонії з природою. Основна тема Години Землі 2020 року: природа має значення. Система життя планети дає нам все необхідне. Природа – ліси, луки, степи, болота, річки та океани та все безцінне різноманіття життя – наші головні спільники у адаптації до зміни клімату.

Акцію підтримує і ДП «Голованівський лісгосп», та звертається до всіх громадян підтримати акцію «Година Землі» 2020 року, вимкнувши 28 березня о 20:30 на одну годину світло та електроприлади у своїх домівках. Разом ми зможемо зробити нашу Планету кращою для наступних поколінь, ми маємо сили змінити світ. Цього року ми пропонуємо вам не просто підтримати Годину Землі, а обрати хоча б одну нову звичку, яка допоможе природі почати відновлюватись. Приєднуйтеся!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *