Вітаємо з ювілеєм!

Вітаємо з 60-річним ювілеєм Михайла Миколайовича Русановського – майстра лісу Вільховатського лісництва , який він відзначає 28 березня. Шановний Михайло Миколайович! Бажаємо Вам міцності духу, щасливої долі, успіхів у роботі, добробуту та благополуччя. Досягайте всіх цілей, до яких прагнете, і з легкістю йдіть по життєвій стежині. Завжди дивіться вперед з оптимізмом і посмішкою. Нехай Вас завжди оточують вірні друзі, на роботі поважають колеги, а вдома цінують і люблять рідні.

За плечима у Михайла Миколайовича десятиліття трудового стажу та досвіду, цінність яких з кожним роком лише зростає. За свої трудові роки він побував на різних посадах. Був і бригадиром тракторної бригади Ємилівського лісництва ( з 1982 по 1985 р.р.), потім працював лісником в Юрківському лісництві ДП «Уманський лісгосп» (з 1985 по 1988р.р.), з 2009 року працює на посаді майстра лісу Вільховатського лісництва. Тож лісівничу роботу знає з різних сторін, на практиці відчувши всі її випробування. Весь свій трудовий стаж лісівник здобував самовідданою та наполегливою працею у без перебільшення рідному для себе лісництві. Адже в Камяній Криниці народився та виріс, працював увесь вік і продовжує працювати, дбаючи про природні багатства свого краю. Сумлінного працівника шанують та поважають у Голованівському лісгоспі. Роботи у майстра лісу в будь-який сезон не бракує. І в холод, і в дощ, і в спеку працювати доводиться у «польових» умовах. Тож випадкові люди надовго тут не затримуються, – говорить Михайло Миколайович. За його словами, природа гартує характер, дисциплінує, вчить цінувати час та дбати про майбутнє. – У лісівничій галузі якщо сьогодні не зробив, то завтра не наздоженеш. Потрібно всю роботу виконувати своєчасно, – зазначає він. – І безперечно думати про результат. Велика відповідальність працювати на посаді майстра лісу, адже повсякчас потрібно дбати про свій обхід, посадку лісу, охорону від самовільних рубок, пожеж, забезпечувати організацію робіт на ділянках (посадки, рубки догляду тощо).

– Тепер працювати у лісовому господарстві набагато легше,- ділиться спогадами лісівник, адже відчутно допомагає техніка. – Раніше вантажили вручну, трелювали кіньми, тож і робота була більш виснажливою. Незважаючи на «еволюцію» лісогосподарської діяльності упродовж десятиріч, роботи у майстра лісу як 30 років тому, так і нині вистачає, констатує лісівник. Проте улюблена справа додає наснаги для подолання нових трудових рубежів.

Нині ліс для Михайла Миколайовича, як друга домівка. Навіть хобі з ним пов’язане. Майже 30 років захоплюється полюванням. Також полюбляє збирати гриби та ягоди.

– Свою нелегку проте благородну професію на жодну іншу не проміняв би, – говорить Михайло Миколайович. Бо справа дійсно припала до душі. І навіть десятиліття поспіль відлунює в ній дзвінкими акордами лісової пісні та дає наснагу творити добрі та корисні справи – ростити майбутні діброви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *