Голованівські лісівники та рятувальники провели спільні навчання з ліквідації пожежі в лісі

Тактико-спеціальні навчання з гасіння умовної лісової пожежі провели сьогодні в 87 кварталі Вільховатського лісництва ДП «Голованівське лісове господарство». Лісівники спільно з працівниками 21-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Кіровоградській області відпрацювали взаємодію при ліквідації вогню в лісовому масиві. Після теоретичної частини, присвяченої тактиці та способам гасіння лісових пожеж, відбулося практичне відпрацювання спільних дій під час ліквідації умовної пожежі.

Задля відпрацювання спільних дій в разі виникнення загорань у лісовому масиві лісівниками та представниками ДСНС в ході навчання було проведено заходи на оперативність реагування на сигнал про виникнення загорання, прибуття на місце події та гасіння умовної пожежі. При гасінні умовної пожежі було продемонстровано застосування протипожежної техніки та інвентарю. Працівникам лісового господарства та рятувальникам вдалося показати злагодженість дій і готовність до гасіння лісових пожеж, отже мету навчань було досягнуто.

Такі навчання лісівники проводять кожного року, їх мета  – на практиці відпрацювати спільну взаємодію щодо ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з пожежею у лісовому масиві. Під час пожежонебезпечного періоду, який триває нині, одне з головних завдань для лісівників – недопущення пожеж у лісових масивах, а у випадку їх виявлення – вчасна локалізація. Однак, не зважаючи на протипожежну готовність, лісівники вкотре наголошують, що найкращий метод боротьби з вогнем у лісі – не допустити його появи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *