Весняні роботи лісівників

З настанням весни в лісівників ДП «Голованівське лісове господарство» значно збільшився об’єм лісогосподарських робіт. Так в з початку року працівниками лісництв заготовлено 6 кг насіння: із них ялини –1 кг, акації -5 кг. Станом на 18 квітня підготовлено грунту і посаджено 31 га лісових культур. Всього висаджено молодих сіянців дуба звичайного 35,5 тис. шт. та висіяно 1336 кг жолудя дуба звичайного.

Для вирощування сіянців на наступний рік в розсадниках лісництв висіяно близько 1,8 т насіння різних деревних порід, в тому числі: дуба звичайного – 1700 кг; липи – 26 кг; акації- 5 кг; ялини – 1 кг, де буде вирощено понад 200 тис.штук стандартних сіянців. Також лісівники проводять догляди за насадженнями і лісовими культурами минулих років. За перший квартал 2020 року проведено: ОСВ-47 га/630 м³; прочищення на площі 19 га/549 м³, прорідження – на площі 23 га/335 м³, прохідні рубки – на площі 13 га/203 м³, проведено вибіркові санітарні рубки на площі 151 га/2749 м³.

Всі підрозділи підготувались до пожежонебезпечного періоду. Не мало зусиль прикладено до прибирання території лісового фонду: прибрано лісові насадження вздовж автомобільних шляхів, навколо населених пунктів, в місцях масового відпочинку громадян, як від сміття так і від порубкових решток. В лісових масивах лісгоспу встановлено 250 шт. шпаківень. Значна увага приділяється благоустрою садиб лісництв і адміністративних будівель всіх підрозділів підприємства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *