День довкілля

Сьогодні, 18 квітня в Україні відзначають День довкілля. День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98. Спочатку свято мало на меті відзначити Стокгольмську конференцію ООН з навколишнього середовища, яка стала однією з найважливіших в історії екологічного руху.18Цього ж дня була заснована UNEP (United Nations Environment Network) – Екологічна програма ООН, яка зараз є основним організатором та ідеологом Дня довкілля.

Глибоко символічно, що це відбувається у весняну пору, коли оживає природа, і тисячі людей наводять порядок на територіях, де працюють і живуть. Останнім часом цю важливу роботу доводиться виконувати у все складніших умовах, які диктують науково-технічний процес і фінансово-економічна криза, байдужість багатьох людей до проблем довкілля. Саме так. Адже є немало наших громадян, які викидають сміття на берегах річок, у лісосмуги або, де заманеться, завдають великої шкоди навколишньому середовищу знищенням дерев, спалюванням рослинних решток, стерні тощо.

Державна лісова охорона ДП «Голованівський лісгосп» вживають заходів для поліпшення екологічної обстановки, створення належних умов для життя і діяльності людей. От якби ще кожен із нас пройнявся почуттям відповідальності за долю прийдешніх поколінь і наше сьогодення і хоча б не завдавав шкоди природі, якщо не може чи не хоче допомагати їй. Ми тоді були б значно захищені від негативного екологічного впливу. Тож будьмо обачними і далекоглядними, дорогі громадяни, бережімо природу, наше довкілля!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *