Проводяться заходи з метою попередження пожеж у природних екосистемах

З початку пожежонебезпечного періоду, ДП «Голованівське лісове господарство» уже проведено 79 рейдів за участю працівників лісової охорони та представників поліції. Під час виїздів у лісові масиви лісгоспу не було зафіксовано жодного порушення пожежної безпеки. Учасники таких виїздів проводили перевірки стану готовності  підрозділів до охорони лісу від пожеж, проводили бесіди з місцевими жителями та відвідувачами лісових угідь на теми дотримання правил протипожежної безпеки.

До початку пожежонебезпечного періоду  в лісових масивах лісгоспу було створено 10 кілометрів мінералізованих смуг та проведено догляд за мінералізованими смугами загальною протяжністю 235 кілометрів. Уздовж доріг загального користування та у місцях, де найчастіше відпочивають громадяни, встановлено аншлаги, бігборди та плакати на протипожежну тематику.

Щороку перед початком пожежонебезпечного періоду на підприємстві проводяться спеціальні навчання на тему здійснення відповідних попереджувальних заходів, методи боротьби з вогнем, ліквідації лиха тощо. Разом із тим, для боротьби з вогневою стихією охоронці лісу мають усе необхідне обладнання та устаткування. Відповідно, створюється  резервний запас пального на випадок пожежогасіння. У всіх лісництвах створено пункти накопичення протипожежного інвентарю, які повністю укомплектовані всім необхідним устаткуванням для того, аби результативно діяти в осередках виникнення лісових пожеж. Між підрозділами і відповідальними особами у лісгоспі налагоджений зв’язок. У підрозділах проводиться постійне чергування відповідальних за протипожежний стан осіб.

Працівники державної лісової охорони просять не випалювати рослинні рештки на присадибних ділянках, що є прилеглими до лісу; не розпалювати багаття в лісі; не смітити в лісових масивах; максимально дотримуватися правил протипожежної безпеки в лісах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *