Переможець конкурсу «Кращий працівник»

Нещодавно в Кіровоградському обласному управлінні лісового та мисливського господарства підбили підсумки обласного галузевого конкурсу, проведеного в рамках Міжнародного дня охорони праці. Організаторами конкуру виступили обласне управління лісового та мисливського господарства та обласна профспілкова організація працівників лісового господарства.

Не оминули увагою і найкращого працівника ДП «Голованівське лісове господарство», професіонала, тракториста – машиніста лісогосподарського виробництва Голочанського лісництва – Березовського Віктора Вікторовича, за високі досягнення в роботі та активну діяльність у поширенні безпечних прийомів праці він здобув перемогу у конкурсі «Кращий працівник».

За період роботи в Голованівському лісгоспі Віктор Вікторович проявив себе як здібний та працелюбний працівник, який ефективно використовує набутий досвід. Користується повагою в колективі, зарекомендував себе, як надійний товариш серед працівників лісництва та жителів району. Завжди ставиться до своїх обов’язків відповідально та старанно. Поставлені перед ним завдання виконує вчасно і добросовісно. За час роботи в лісгоспі неодноразово нагороджувався відомчими нагородами ДП «Голованівський лісгосп».

Щиро вітаємо нашого колегу. Разом із щирими вітаннями зичимо  свіжих сил для нових професійних звершень. Хай буде Ваша праця завжди у пошані. У попередні роки відзнаки переможцям конкурсу вручали в урочистій обстановці на обласному зібранні лісівників. Цього разу у зв’язку з карантинними заходами вручення нагород відбуватиметься в структурних підрозділах лісогосподарських підприємств.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *