28 червня – День молоді

Останні вихідні червня ми традиційно відзначаємо День Молоді. Це свято дуже важливе для нашої держави. Адже саме молодь є основною рушійною силою позитивних змін та перетворень, які відбуваються сьогодні в Україні. Молодь приймала найактивнішу участь у Революції Гідності. Молоді волонтери та військові з великим почуттям патріотизму та гідності захищають нашу рідну країну на передовій.

Шановна молодь лісової галузі! Дорогі юнаки та дівчата! Прийміть щирі вітання зі святом – Днем молоді! Молодість – один із найкращих періодів життєвого шляху, коли людина сповнена сил, здоров’я, багато мріє, але пам’ятайте, що молодість повинна бути неупередженою, відповідальною, сміливою, вірити у свої сили і знати, що немає нічого недосяжного. Сучасні й освічені, ви – сьогодення України, її майбутнє. Саме вам, нинішнім юнакам та дівчатам, жити і творити в Україні задля того, щоб вона була європейською демократичною державою.

Молодість – безцінний дар. Його треба приймати з вдячністю та використовувати всі переваги цієї прекрасної пори життя. Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте далекоглядні плани на майбутнє та реалізовуйте їх. Бажаю вам наснаги, успішної перспективи, світлої долі, фізичних та духовних сил, справжнього людського щастя та здійснення всіх ваших планів та мрій! Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!

З повагою директор ДП «Голованівський лісгосп» Костянтин Гончаренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *