Готуємось до полювання заздалегідь

Незабаром розпочнеться сезон полювання. Брати участь у полюванні можна тільки за умови наявності усіх передбачених законом документів. Тож, шановні мисливці, поки у вас іще є час перевірте свої документи, переконайтеся, що вони дійсні, обміняйте завчасно щорічну контрольну картку. Для того, щоб безперешкодно проводити полювання необхідно мати такі документи:

  • посвідчення мисливця;
  • щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання (строк дії даної картки – мисливський сезон – з 1 травня поточного року по 30 квітня наступного року);
  • відстрільну картку;
  • дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю;
  • у разі використання під час полювання собак мисливських порід чи інших ловчих звірів і птахів, на них потрібно мати відповідний паспорт.

Мисливець зобов’язаний під час полювання, транспортування або перенесення продукції полювання мати при собі зазначені документи, і пред’явити їх на вимогу уповноважених на те осіб. Видача посвідчень мисливця і контрольних карток обліку добутої дичини і порушень правил полювання здійснюється на підставі Розпорядження КМУ від 06.06.2011 року №491-Р. Отримати дані документи можна в Кіровоградському обласному управлінні лісового та мисливського господарства (м. Кропивницький, вул. Карпи (колишня Тимірязєва) 76, 5- й поверх, сектор мисливського господарства з понеділка по п’ятницю з 8-ї до 16-ї години. Отже, щоб встигнути на полювання, підготуйте свої документи завчасно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *