16 липня – День бухгалтера

Сьогодні, 16 липня, всі бухгалтери в Україні відзначають своє професійне свято – День бухгалтера. Саме цього дня у 1999 році Верховна Рада ухвалила закон “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”.

Шановні бухгалтери! Прийміть в цей чудовий день найщиріші вітання з професійним святом – Днем бухгалтера. Звіти, цифри, рахунки – це ваше покликання. Нехай баланси завжди сходяться, а зарплати легко рахуються. Терпіння в розрахунках і побільше хороших новин в галузі фінансів!

Хай кожен ваш день буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу. Саме від вашої роботи залежить процвітання підприємства, а відтак – і держави. Нехай робота приносить вам задоволення не тільки душевне, але і матеріальне. Щира вам подяка і шана за скромну, але вкрай необхідну клопітку працю, яка визначається ще й найвищими моральними критеріями: порядністю і чесністю.

Бажаю, щоб ваша праця не здавалася одноманітною і нудною, щоб ви з легкістю поралися з поставленими завданнями і досягали найвищих результатів. Нехай у вашому житті буде більше приводів для щирої радості і щастя. Успіхів вам в роботі і особистому житті, стабільного доходу і міцного здоров’я. Добробуту вам, професійного зростання і творчого неспокою! Зі святом вас!

З повагою, Костянтин Гончаренко, директор ДП «Голованівський лісгосп».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *