Вітаємо з ювілеєм!

Вітаємо з 50-річним ювілеєм Сергія Володимировича Балинського старшого майстра лісу Вільховатського лісництва , який він відзначає 23 липня. Шановний Сергій Володимирович! Прийміть теплі та щирі вітання з ювілеєм! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, оптимізму, невичерпної енергії, невпинного руху вперед до нових творчих успіхів. Нехай в усіх починаннях Вас супроводжують розуміння і підтримка з боку близьких та рідних, колег та однодумців, а професійна діяльність неодмінно буде сповнена задоволенням та творчими перемогами. Бажаємо також, щоби Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день!

Сергій Володимирович розпочав свою трудову діяльність в далекому 1987 році маркувальником Вільховатського лісництва, робота в зелених насадженнях припала йому до душі і він вирішує навчатися в Чорноліській лісній школі, яку закінчив в 1988 році. В цьому ж році був призваний до лав Радянської Армії та після звільнення в 1990 році повернувся до Голованівського лісгоспу маркувальником Вільховатського лісництва. Зважаючи на успіхи в роботі, в 1994 року – переведений на посаду майстра лісового господарства цього ж лісництва. В 2009 році переведений на посаду помічника лісничого Вільховатського лісництва, а в 2013 році переведений на посаду старшого майстра лісу цього ж лісництва.

Сергій Володимирович, працює в лісовому господарстві понад 31 рік. За увесь цей час роботи в Голованівському лісгоспі проявив себе як здібний та працелюбний працівник. При виконанні обов’язків старшого майстра лісу добросовісно здійснює керівництво майстрами лісу, працівниками на лісокультурних, лісомеліоративних, лісозахисних, протипожежних та інших лісогосподарських роботах, вирощуванні лісового садивного матеріалу та заготівлі лісового насіння на закріпленій за ним дільниці. Забезпечує виконання у встановлені терміни завдань з обсягів зазначених робіт та природоохоронних заходів, підвищення продуктивності праці, зниження трудомісткості робіт (послуг, продукції) на основі повного і раціонального використання лісогосподарських машин і знарядь, сировини і матеріалів. Проводить ревізії обходів і довіреного майстрам лісу майна, а також веде роз’яснювальну роботу серед населення з питань збереження і збільшення лісових ресурсів та перевіряє дотримання лісозаготівельниками та іншими лісокористувачами правил пожежної безпеки в лісах, правил відпуску лісу на пні, правил рубання лісу, вживає заходів до усунення виявлених порушень і порушень правил полювання. Перевіряє складені майстрами лісу протоколи про порушення лісового законодавства і правил полювання, а також самостійно складає протоколи про такі порушення і передає їх у лісництво.

У важкій кропіткій праці старшого майстра лісу Вільховатського лісництва Сергій Володимирович щоденно проявляє неабиякий професіональний хист, відданість справі, терплячість, високу самодисципліну. За цю буденну, але важливу роботу Балинський С.В. був нагороджений Грамотою ДП «Голованівське лісове господарство», Почесним знаком «За бездогану службу в держаній лісовій охороні України» та оголошена Подяка начальника Кіровоградського ОУЛМГ, Почесною грамотою Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Сергій Володимирович чуйна, уважна людина, приймає активну участь у громадському житті колективу. Протягом усіх трудових років гідно несе свою службу по охороні лісів від пожеж, шкідників та браконьєрських вирубок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *