Використання лісосировинних ресурсів, стан правової роботи та підсумки роботи за І півріччя 2020 року обговорили лісівники Кіровоградщини на нараді

Під керівництвом начальника обласного управління Наталії Ревенко, на базі ДП «Оникіївський лісгосп», 28 липня відбулося виїзне засідання колегії управління за участю заступників, головних спеціалістів управління, директорів. На нараді розглянули підсумки господарсько-фінансової діяльності лісогосподарських підприємств Кіровоградської області за перше півріччя.

У трудовому суперництві перше місце зайняв Оникіївський лісгосп, другу сходинку посів Олександрівський лісгосп, третє місце зайняв колектив Чорноліського лісгоспу. Стимулюючий приз до перемоги у наступному періоді – символічну черепаху отримав Компаніївський лісгосп. Про підсумки фінансово-господарської діяльності лісогосподарських підприємств доповів перший заступник начальника управління – головний лісничий Середюк О.О., який поінформував присутніх про основні фінансові показники лісових господарств за піврічний період. За його словами державні лісогосподарські підприємства забезпечили належне виконання запланованих лісогосподарських заходів. Упродовж весняної лісокультурної кампанії в області створено 282,4 га лісових культур, з них 114,3 га нових лісів. Догляд за лісовими культурами проведено на площі 3046 га, доповнення – на площі 554 га. Здійснено комплекс протипожежних заходів. За звітний період у підвідомчих лісах трапилось 6 випадків лісових пожеж.

Обсяг виявлених незаконних рубок становив 125 куб. метрів, завдано шкоду в сумі 1 193 тис. грн., відшкодовано 30,6 тис. грн. Від усіх видів рубок підприємствами заготовлено 63,2 тис. куб. м ліквідної деревини. Реалізовано лісопродукції в круглому вигляді 53,6 тис. куб. м. На деревообробних дільницях перероблено 5,9 тис. куб. м деревини та випущено продукції переробки на суму 21,2 млн. грн. Обсяг реалізованої продукції становить 122,8 млн. грн. На фінансування заходів з охорони праці витрачено 1 405 тис. грн.

Як зауважив Олег Середюк, упродовж звітного періоду не виникало заборгованості по заробітній платі перед працівниками. Середній рівень зарплати становив 13118 грн. Надходження до бюджетів усіх рівнів та єдиного соціального внеску від лісогосподарських підприємств області становили 58,9 млн. грн.

Щодо ефективності використання лісосировинних ресурсів у першому півріччі поточного року на лісогосподарських підприємствах Кіровоградського ОУЛМГ доповів заступник начальника обласного управління – начальник відділу мисливського господарства та використання лісових ресурсів Олександр Кваша. Загальний вихід лісоматеріалів круглих від усіх видів рубок становив 36,6 %, дров’яної деревини ПВ – 10,1 %, дров’яної деревини НП – 53 % та хмизу ліквідного – 0,2 %. Загальний випуск продукції переробки з одного кубометра пущеної в переробку деревини становить 3 578 грн., що на 191 грн. менше, ніж за перше півріччя 2019 року.

Учасники колегії також розглянули питання виконавської дисципліни та правової роботи у державних лісогосподарських підприємствах. Начальник управління Наталія Ревенко звернула увагу колег на необхідності здійснення посилених заходів із забезпечення охорони лісів від вогню та проведення більш активної рейдової роботи з охорони державного мисливського фонду та по боротьбі з браконьєрством під час сезону полювання. Також Наталія Олександрівна повідомила учасників наради про хід засідання колегії Держлісагентства України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *