Лісівникам необхідно повертати повагу до своєї професії, – Василь Кузьович на Донеччині

Лісівникам необхідно повертати повагу до своєї професії. На цьому наголосив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович під час зустрічі з працівниками лісогосподарських підприємств на Донеччині.

«Повагу можна повернути лише щоденною самовідданою і чесною працею. Люди мають побачити і відчути, що лісівники потрібні суспільству. Адже саме лісівники є першими екологами, які вболівають за ліс. Лісом користується все суспільство. Ліси на Донеччині мають екологічне і рекреаційне значення. І люди мають розуміти, що ці ліси потрібно берегти. Ліс належить українському суспільству, ми маємо у ньому право на відпочинок. З іншого боку, у лісі потрібно дотримуватися певних правил. Кинутий недопалок може призвести до трагедії. За статистикою цього року причина виникнення всіх пожеж на Донеччині є людський фактор, а саме: недотримання правил пожежної безпеки під час відпочинку в лісі», – зазначив він.

Окрім того, Голова Держлісагентства обговорив з директорським корпусом лісівників низку виробничих та лісових питань: від вирощування саджанців до боротьби зі шкідниками. Також він ознайомився з роботою Слов’янського лісового господарства та розсадником на його території.

Фото ТУТ

За матеріалами: ДАЛРУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *