Стартує новий сезон полювання

Завтра, 1 серпня о 18 годині, в перший вихідний серпня 2020 року розпочнеться довгоочікуваний сезон полювання на пернату дичину. Днями полювання є субота, неділя, середа. Відповідно до ст. 14 Закону України «Про мисливське господарство та полювання» мисливці мають право полювати з наступними документами:

  • посвідчення мисливця;
  • щорічна контрольна картка обліку добутої дичини і порушень права полювання з відміткою про сплату державного мита;
  • дозвіл на добування мисливських тварин (ліценція, відстрільна картка, дозвіл на діагностичний та селекційний відстріл);
  • відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання;
  • паспорт на собак мисливських порід.

Всі вище перераховані документи мисливець зобов’язаний мати під час здійснення полювання, а також транспортування або перенесення продукції полювання і пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль. У разі відсутності хоча б одного із зазначених документів накладається штраф: на громадян у розмірі від 102 до 1020 грн., на посадових осіб – від 510 до 1530 грн.

Прийняті такі норми відстрілу пернатої дичини одним мисливцем за день полювання:

* Крім гоголя, черні білоокої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, лутка, крохалів, черні червонодзьобої, нерозня, креха середнього, каменярки, казарок білощокої та червоноволої.

** Крім кулика-сороки, ходуличника, шилодзьобки, кроншнепів, чайки, лежня, дерихвоста, поручайника, крем’яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйків морського, малого, великодзьобого, галстучника, пісочників, плавунців, баранця великого.

*** Крім голуба-синяка.

**** Крім гуски малої (білолобої малої).

Один коментар до “Стартує новий сезон полювання”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *