Лісівники Прикарпаття продовжують працювати над подоланням наслідків нещодавньої повені, – Василь Кузьович

Сьогодні, за дорученням Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Романа Абрамовського, Голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович інспектує хід подолання наслідків повені внаслідок зливових дощів на Прикарпатті.

«Верховинський район Івано-Франківської області найбільше постраждав від стихії. Стихія завдала чимало лиха прикарпатцям. Тут зруйновано понад 90 мостів і переїздів на дорогах місцевого та комунального значення. Зливові дощі завдали збитків і держлісфонду Верховинського лісгоспу. Повінь пошкодила 3 км лісових доріг, 5 мостів, 5 трубних переходів. Лісівники держпідприємств ніколи не стоять осторонь проблем регіону і першими почали надавати допомогу технікою, людським ресурсом та ін.», – зазначив Голова Держлісагентства.

Василь Кузьович оглянув будівництво моста в урочищі Чорний потік, що знаходиться на території держлісфонду Верховинського лісгоспу. За його словам об’єкт перебуває на стадії завершення, але ще залишається чимало роботи. Важливо зробити його якісно, щоб він вистояв при можливих наступних повенях, які, на жаль, у горах можливі дуже часто. Вартість відновлення моста 200 тис. грн., це чималі кошти для підприємства, яке понесло збитки під час стихії.

«Задоволений побаченим. Лісівники працюють над відновленням переправи, адже за нею запрацює й інша інфраструктура. Лісова дорога виконуватиме своє функціональне призначення і дозволить підприємству повернутися до господарської діяльності», – повідомив Голова відомства. Також Василь Кузьович оглянув міст до села Волова Кривопільської сільської ради, монтаж якого нещодавно завершили лісівники Верховинського лісгоспу спільно з військовослужбовцями сухопутних військ ЗСУ.

«Урядом, за ініціативи Міндовкілля та Держлісагентства, було виділено 16 млн гривень для Івано-Франківського облуправління лісового і мисливського господарства на проведення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Наразі тривають публічні тендерні процедури для закупівлі механічних лопат, екскаваторів та навантажувачів, гірничої техніки та великовантажних мототранспортних засобів», – поінформував Голова Держлісагентства.

За матеріалами: ДАЛРУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *