У Славському лісгоспі обговорили проблемні питання всихання ялинників в Карпатах

8 серпня 2020 року в рамках робочої поїздки по лісових господарствах Львівщини Голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович відвідав Славський лісгосп, а саме ландшафтний заказник місцевого значення на горі «Маківка», смерекові ліси якої масово всихають. Завдячуючи науковому супроводу Національного лісотехнічного університету України частину всихаючих насаджень вдалось вчасно забрати і переформувати у змішані насадження.

«Оглянув ділянки, де за науковою програмою були проведені рубки та висаджений молодий ліс, який зараз милує око», – зазначив Голова відомства.

На превеликий жаль, потім через певні законодавчі обмеження та бюрократію не вдалося завершити заміну всихаючих насаджень, які зараз перетворились на гектари мертвостоячого лісу. Саме на цій горі в першій світовій війні полягли за волю України в боротьбі з російськими окупантами Українські Січові Стрільці. Сьогодні тут встановлений Меморіал в їхню честь. Голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович покладанням квітів вшанував пам’ять героїв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *