Незаконні вирубки в лісництві Житомирської області завдали збитків на 2,5 млн грн

Група зловмисників, в яку входили посадові особи державного лісового господарства, занижувала обсяг вирубок, кількість дерев і їх якість. Про це повідомили в Офісі генерального прокурора України.

Керівник одного з державних лісогосподарських підприємств Житомирської області з метою проведення незаконних рубок створив групу, до складу якої в різний час входили посадові особи державної лісової охорони спеціалізованого лісозахисного підприємства і підприємці. Про це 29 липня повідомила прес-служба Офісу генпрокурора України. Фігуранти вносили в документи недостовірні відомості про кількість і якість деревини, відзначено в повідомленні.

“Таким чином на лісових ділянках, які відводилися під рубку, був значно більший запас деревини в порівнянні з офіційно заявленим в матеріалах відводу, який в подальшому був незаконно вирубаний, при цьому не враховано і використовувався на власний розсуд”, – пояснили в Офісі ДП.

Внаслідок незаконної вирубки дерев різних порід і заниження показників на території тільки одного лісництва в протягом серпня – вересня 2019 року було завдано збитків на суму близько 2,5 млн грн. Повідомлено про підозру учасникам організованої групи в незаконній вирубці дерев, перевищенні влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу; підробці документів і використанні підроблених документів; а також службовій підробці (ст. 27, ст. 28 ч. 2, 4 ст. 246, ч. 1, 3 ст. 365, ч. 1, 3, 4 ст. 358, ч. 1 ст. 366 КК України).

Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу і звільнення з посад посадових осіб державної лісової охорони.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *