Голованівські лісівники створюють комфортні умови для відпочинку

У сучасному світі – відпочинок, оздоровлення відіграють важливу роль для здоров’я людини. Багато людей вважають, що немає кращого місця відпочинку як ліс з усією його красою та величчю. Свіже, чисте повітря, стоголосі крони дерев, смарагдовий оксамит різнотрав’я – і сіра буденність поволі відступає, груди наповнюються невимовним почуттям легкості, спокою, умиротворенням.

Та для того, щоб відпочинок у лісі був не тільки приємним, але й безпечним і зручним, необхідно докласти немало зусиль. Саме тому пріоритетним напрямком роботи працівників ДП «Голованівський лісгосп» і є охорона та захист лісів, що поміж багатьох пунктів включає в себе створення нових та оновлення вже існуючих рекреаційних пунктів. Зазвичай, вони знаходяться неподалік автомобільних доріг, адже це, по-перше, зручно (навіть подорожні, що вперше знаходяться у цій місцевості, можуть легко зорієнтуватися, відпочити, набратися від природи сил і з «новим диханням» вирушити далі), по-друге, відпочиваючим нема необхідності йти в лісові хащі, блудити, смітити там, розводити багаття, що може призвести до необоротних наслідків. Переймаються лісівники й засміченням зелених масивів – облаштовують місця для скупчення сміття. Адже засмічення лісів – це лихо та шкода для довкілля. Встановлюють панно, аншлаги, стенди, в яких йдеться про правила поведінки в лісі, поводження з вогнем, відповідальність за порушення лісового законодавства.

Створюючи такі оазиси дозвілля на лоні природи, лісівники продумують кожну дрібничку: це і ошатні альтанки, розраховані на різні за чисельністю компанії, і дерев’яні накриття, столи зі зручними лавами, кам’яні мангали або спеціально відведені і укомплектовані місця для багаття, туалети, сміттєві баки. Не забувають працівники лісу і про наймолодших відвідувачів – дитячий майданчик із гойдалками є окрасою таких зон відпочинку. До речі, всі рекреаційні пункти лісгосп створює і обслуговує виключно за власні кошти, і хоча це задоволення не з дешевих, – захист лісу і зручність його прихильників завжди на першому місці. Тож ДП «Голованівський лісгосп» з радістю запрошує всіх шанувальників здорового відпочинку до ошатних лісових рекреацій.

Пам’ятайте! Ліс – це не просто зона відпочинку, але й багатий осередок флори та фауни. Сміття, кинуте аби-де, запалений сірник чи тліючий недопалок можуть наробити величезного лиха! Будьте свідомими, бережіть природу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *