Директор Голованівського лісгоспу прийняв участь у колегії обласного управління

Днями під керівництвом начальника Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства Наталії Ревенко відбулася розширена колегія обласного управління за участю головних спеціалістів та директорів держлісгоспів. На засіданні обговорили питання здійснення рубок формування та оздоровлення лісів, виконання заходів з охорони лісів від пожеж та щодо рекреаційної діяльності лісогосподарських підприємств.

Державними лісогосподарськими підприємствами нинішнього року проведено санітарно-оздоровчі заходи на площі 1879 га та заготовлено 65197 куб. метрів ліквідної деревини. Зокрема рубки догляду проведено на площі 689 га, санітарні рубки – на площі 1068 га й лісовідновні – на площі 65 га.

З початку пожежонебезпечного періоду в підвідомчих лісах зареєстровано сім випадків лісових пожеж на площі 3,75 га. З метою попередження виникнення лісових пожеж та розповсюдження їх на значні території лісгоспами створено 301 км мінералізованих смуг та проведено догляд за ними протяжністю 2764 км, перекрито 1252 позапланові дороги, виставлено 256 штук наочної агітації на протипожежну тематику. Працівники державної лісової охорони здійснили 1622 рейди по виявленню порушників Правил пожежної безпеки в лісах. У зв’язку зі встановленням надзвичайної пожежної небезпеки в лісах області, організовано цілодобове чергування державної лісової охорони, з метою оперативного виявлення та гасіння лісових пожеж. Посилено рейдову роботу у зв’язку з відкриттям сезону полювання на пернату дичину.

На колегії розглядалося питання щодо рекреаційної діяльності лісогосподарських підприємств. На території лісового фонду, який знаходиться в користуванні державних лісогосподарських підприємств області, діє 67 рекреаційних пунктів та місць відпочинку. По розглянутих питаннях перед державною лісовою охороною було поставлено завдання щодо забезпечення посиленої охорони лісових масивів від пожеж, враховуючи складні, посушливі погодні умови. А також наголошувалось на тому, щоб підприємства та їх структурні підрозділи приділяли більше уваги поліпшенню зовнішнього вигляду та зручності місць відпочинку у лісах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *