Пожежі на Луганщині: досі є кілька осередків тління

На сьогоднішній ранок на Луганщині, де з початку вересня виникли пожежі в екосистемах, здійснюється гасіння окремих осередків тління сухої трави, чагарників та лісової підстилки, відкритого вогню не спостерігається. Про це УНН повідомили у прес-службі ДСНС України.

“4 вересня пожежі 3 осередків сухої трави та лісових насаджень в Новоайдарському районі (с. Лобачеве, с. Лопаскине та смт Трьохізбенка), які виникли 2 вересня, локалізовано. Станом на 7 вересня відкритого вогню не спостерігається, здійснюється гасіння окремих осередків тління сухої трави, чагарників та лісової підстилки”, – йдеться у повідомленні.

Також вказано, що 6 вересня о 19:30 загорання сухої трави, валежнику та лісових насаджень між с. Лобачеве Новоайдарського району та с. Старий Айдар Станично-Луганського району, яке виникло 4 вересня, локалізовано.

“Загрози населеним пунктам немає. Інженерною технікою створено 12 мінералізованих смуг для захисту ГРП поблизу с. Лобачеве. Станом на 7 вересня відкритого вогню не спостерігається, здійснюється гасіння окремих осередків тління сухої трави, чагарників та лісової підстилки”, – додали у ДСНС. Всього на території області до гасіння пожеж залучено 111 осіб та 27 одиниць техніки, з них від ДСНС 105 осіб особового складу та 23 одиниці техніки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *