Шановні колеги-лісівники та ветерани лісового господарства!

Традиційно у третю неділю вересня ми відзначаємо професійне свято – День працівника лісу. У цей день Україна вшановує надважливу роботу лісівників у справі охорони, збереження та примноження зелених багатств.

На рахунку лісівників Голованівського лісгоспу чимало добрих, корисних, необхідних для громади та держави справ й здобутків, які є основою економічної стабільності, запорукою екологічної, енергетичної безпеки Кіровоградського краю. Перед лісівниками поставлено багато завдань, тож ми повинні й надалі спільно демонструвати стабільність, результативність, злагоджену та ефективну роботу. А головне, попри все завжди пам’ятаймо, що завдяки сумлінній та наполегливій лісівничій роботі створюється надійний фундамент для майбутніх поколінь, які через десятки років будуть користуватися плодами нашої праці.

Хочеться висловити також щиру подяку всім ветеранам та пенсіонерам нашого підприємства за те, що свого часу працювали, не покладаючи рук, аби лісова галузь сьогодні процвітала, аби всіх нас радували зелені гаї-бори-діброви. Бажаємо всім доброго здоров’я, миру та злагоди, благополуччя і добробуту у Ваших родинах , міцної віри у краще майбутнє нашої галузі та держави.

З повагою,

директор ДП «Голованівське лісове господарство»

К.В. Гончаренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *