Триває заготівля жолудів

Про запаси посівного матеріалу твердолистяних порід для майбутньої лісокультурної кампанії завчасно дбають у Голованівському лісгоспі. На даний час, лісівниками заготовлено 5000 кг жолудів дуба звичайного. Триватиме заготівельна кампанія упродовж місяця. Практично весь зібраний запас жолудів буде висіяний у короби, а те, що залишиться, згодом закладуть у зимувальні ями на зберігання. Навесні такі жолуді теж висіють у короби, а коли сіянці підростуть – використовуватимуть для потреб лісокультурної кампанії.

Заготівля лісового насіння розпочалася у всіх структурних підрозділах підприємства. І хоча цього року урожайність жолудя оцінена, як слабка, все ж лісівники сподіваються, що дефіциту якісного насіння не буде. Тож заготовити жолудів, як завжди, планують – з запасом, аби навіть у разі поганої їх перезимівлі мати достатній резерв. Окрім того, зібрали ще 27 кг насіння супутніх порід, із них: 20 кг липи дрібнолистої та 7 кг липи широколистої.

До лісокультурної кампанії лісівники завжди готуються завчасно. Це і підготовка площ, і заготівля та зберігання насіння тощо. Від того, наскільки якісним буде посівний та посадковий матеріал, залежатиме, яким буде майбутній ліс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *