День автомобіліста

25 жовтня в Україні святкують День автомобіліста. Важко уявити собі сучасне життя, господарську діяльність та побут кожного мешканця нашої країни без автомобіля. Робота водія має виняткове значення для забезпечення належного рівня функціонування лісового господарства. Успішна робота автомобільного транспорту залежить, в першу чергу, від сумлінної роботи його працівників.

Сьогодні в ДП «Голованівський лісгосп» працюють фахівці найвищої кваліфікації – справжні професіонали, які добре знають і люблять свою справу.  Всі вони майстерно долають труднощі і впевнено ведуть свої автомобілі та трактора у потрібному напрямку. Для них не існує негод. Дощ чи сніг – не перешкода для запланованого маршруту. Часто лісові дороги бувають підступними і вимагають великої уваги та професіоналізму, але ви вправно обходите усі перешкоди, бо за час роботи вже розкрили чимало таємниць. Ви виконуєте справно свою роботу, щоб ніхто не зміг дорікнути. Від вашої майстерності та якості роботи залежить своєчасність здійснення перевезень, безпека на дорогах. Особливої подяки заслуговують ветерани водії лісової галузі. Нехай їх відданість справі буде справжнім прикладом для наслідування.

Шановні автомобілісти лісової галузі!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята, яке об’єднує професіоналів та автолюбителів. Бажаю всім працівникам автомобільного транспорту щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи!

Директор ДП «Голованівський лісгосп» Костянтин Гончаренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *