Залишайте ліс чистим!

Забруднення лісів – проблема, з якою лісівникам боротися стає дедалі важче. Незважаючи на неодноразові звернення працівників державної лісової охорони про неприпустимість засмічення лісових масивів побутовими відходами, мешканці міст і прилеглих населених пунктів продовжують вивозити сміття та всілякий непотріб у лісові масиви, полезахисні лісові смуги.

Нам доводиться з року в рік спостерігати природні катаклізми, які відбуваються як на наших землях, так і в інших країнах. Кожний з нас повинен розуміти, що все що відбувається в природі напряму залежить від нас, від правильного поводження з природними багатствами. Важливо берегти лісове багатство, адже наші діти повинні побачити його таким, як бачимо його ми. У лісі не повинно бути сміттєвих пакетів, що валяються вздовж доріг, вони не повинні бачити пластикових пляшок, які довгі роки лежать у землі. Ліс повинен радувати нас гарними деревами, рослинами, чистою водою в джерелах, а що ми бачимо, як люди фурами, машинами вивозять сміття в ліс, залишаючи цілі гори сміття, яке попросту не зникає безслідно само по собі.

ДП «Голованівський лісгосп» нагадує, що згідно ст. 73 Кодексу України про адміністративні правопорушення “Засмічення лісів відходами” тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, і на посадових осіб – від п’ятдесяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Під засміченням законодавець вбачає розміщення на території лісу різних побутових відходів шляхом утворення звалення цих відходів, вивезення у ліс сміття, а також розповсюдженим є залишення сміття після привалу туристів та відпочинку у лісі. Це правопорушення вчинюється тільки з умислом. Сподіваємося, що більшість громадян з розумінням будуть ставитися до дотримання норм лісового господарства. Не засмічуйте ліс – будьте людьми!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *