Тривають осінні лісокультурні роботи

Осінь – особлива пора для працівників лісового господарства: напружена й працелюбна. Адже ліс, він, як мала дитина завжди потребує до себе уваги і догляду. За короткий осінній проміжок часу працівникам потрібно не лише посадити нові ліси на зрубах та здійснити доповнення лісових культур а й підготувати грунт під весняну посадку – а ці роботи надзвичайно трудомісткі і вимагають додаткових фінансових витрат. В першу чергу потрібно підготувати ділянки під обробіток: повністю вивезти зрізану деревину, прибрати порубочні рештки, потім провести обробіток грунту – а це одне з основних завдань успішного приживлення лісових культур. Доводиться поспішати, тому що погода в цю пору року примхлива і непередбачувана, невідомо яким буде її настрій завтра. У планах лісівників ДП «Голованівський лісгосп» провести доповнення лісових культур на площі 9 га, а також провести підготовку грунту під лісові культури 2021 року на площі 9га.

Наразі у всіх підрозділах лісгоспу проводяться  осінні лісокультурні роботи. Всі ділянки лісу, де проводились рубки не залишаться без уваги. На сьогоднішній день, дбайливими руками лісівників посаджено 0,7 га лісу на зрубах. Роботи тривають, в оптимальні терміни буде завершено проведення якісної підготовки грунту під весняну посадку лісових культур 2021 року на всіх площах. Роботи в підрозділах Голованівського лісгоспу проходять за графіком та будуть завершені у заплановані терміни.

Загалом лісокультурні роботи включають в себе не лише відновлення та розведення лісів, підготовку грунту під створення лісових культур у наступному році а й заготівлю лісового насіння. Цьогорічне плодоношення жолудя дуба звичайного не досягло високих показників, проте державною лісовою охороною вже зібрано 5 т жолудів дуба звичайного, в т.ч.:

Голованівське лісництво – 1т жолудів;

Голочанське лісництво – 1т жолудів;

Вільховатське лісництво – 1,5т жолудів;

Ємилівське лісництво – 1,5т жолудів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *