Цієї неділі відкриття сезону полювання на зайця

22 листопада у мисливських угіддях Кіровоградщини відкривається сезон полювання на зайця-русака, триватиме він до 17 січня 2021 року включно. Проводити полювання на зайця дозволено щонеділі. Під час полювання кожен мисливець має право відстріляти не більше одного зайця-русака за день полювання.

Важливо знати, що полювання проводиться за відстрільними картками, які видаються користувачами мисливських угідь із зазначенням у них терміну та місця здійснення полювання з урахуванням пропускної спроможності мисливських угідь. Користувачі мисливських угідь зобов’язані забезпечити належну охорону державного мисливського фонду від браконьєрів, суворе дотримання мисливцями правил полювання і техніки безпеки, проводити обов’язкову реєстрацію мисливців та облік добутої ними дичини, доводити до відома межі мисливських господарств та місця заборонені для полювання.

За порушення правил полювання винні особи притягуються до адміністративної або кримінальної відповідальності, крім того відшкодовують збитки, завдані державному мисливському фонду, а вони, згідно такс для обчислення розміру відшкодувань збитків, досить значні. Шановні мисливці! Пам’ятайте, що обов’язок кожного з нас шанувати, оберігати і примножувати природні ресурси нашого краю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *